Bejelentkezés

Összesített eredmények

Dátum:

​​​Az elődöntők egyes feladatain elért pontszámokat az alábbi linken éritek el: ​

siófoki és vecsési elődöntők pontszámai​​     

Vecsés, 2017.03.21-i elődöntő eredménye

​​HelyezésIskola​​CsapatnévÖsszpontszám​
​1.​Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola ​Nyomjuk a gázt!​63,5
​2. ​Gönczi Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola​GÁZOLÓK​61,5
​3. ​Diósgyőri Gimnázium​Gázkommandó​61
​4.
​Földes Ferenc Gimnázium​FöldGeSz​54
​5.​Miskolci Herman Ottó Gimnázium​HfOgGsz​52,5
​6.​Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola Szombat esti gáz51,5
​7.​Vecsési Halmi Telepi Általános IskolaHalmiszikra​48,5
​8.Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Általános Iskola Anton Grassalkovich Grundschule​​ABBJ Gázlovagok​41

​Siófok, 2017.03.23-i elődöntő eredménye

HelyezésIskola​​CsapatnévÖsszpontszám​
​​1.​Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény​GÁZEMBEREK90​
​2.​Dr. Papp Simon Általános Iskola ​Gázengúzok​79,5
​3. ​Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola​HEG - GAS76​
​4.​Katona József Gimnázium ​Nevető gázok69,5​
​5.​Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium ​Indiana Dzsonsz -                          A végzet csapata ​​68,5
​6.​Siófoki Széchenyi István Általános Iskola ​SZ-es Team​64
​7.​Siófoki Beszédes József Általános Iskola​GES-Frakció58,5​
​8.​Kecskeméti Református Gimnázium​Gázos Elmék55,5​
​9.​Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és AMI​LÁNGLÉNYEK​51
​10.​Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolája​TotálGázok​35

20​​​17. évi előd​öntők összesített eredménye

HelyezésIskola​​CsapatnévÖsszpontsz​ám​
​1.​Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény​GÁZEMBEREK90​
​2.​Dr. Papp Simon Általános Iskola ​Gázengúzok79,5​
​3.​Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola​HEG - GAS76​
​4.​Katona József Gimnázium ​Nevető gázok69,5​
​5.​Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium ​Indiana Dzsonsz -                          ​  A végzet csapata ​68,5
​6.​Siófoki Széchenyi István Általános Iskola ​SZ-es Team64​
​7.​Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola ​Nyomjuk a gázt!​63,5
​8.​Gönczi Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola​GÁZOLÓK61,5​
​9.​Diósgyőri Gimnázium​Gázkommandó61​
​10.​Siófoki Beszédes József Általános Iskola​GES-Frakció​58,5
​11.​Kecskeméti Református Gimnázium​Gázos Elmék​55,5
​12.​Földes Ferenc Gimnázium​FöldGeSz​54
​13.​Miskolci Herman Ottó GimnáziumHfOgGsz​52,5
​14.​Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola ​Szombat esti gáz​51,5
​15.​Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és AMI​LÁNGLÉNYEK​51
​16.​Vecsési Halmi Telepi Általános IskolaHalmiszikra
​48,5
​17.​Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Általános Iskola Anton Grassalkovich Grundschule​ABBJ Gázlovagok​41
​18.​Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolája​TotálGázok35​
​​

A 2017. évi döntő összesített eredménye

A döntő egyes feladatain elért pontszámokat itt éritek el.​    
2017. évi döntő végeredménye:​

​HelyezésIskola​CsapatÖsszpontszám​
​1.​Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény​GÁZEMBEREK84​
​2.​Dr. Papp Simon Általános Iskola ​Gázengúzok83​
​3.​​Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola ​Nyomjuk a gázt!81​
​4.​Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola​HEG - GAS​76
​5.​Siófoki Széchenyi István Általános Iskola ​SZ-es Team​73
​6.​Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium ​Indiana Dzsonsz -           A végzet csapata ​72
​7.​Katona József Gimnázium ​Nevető gázok​70
​8. ​Siófoki Beszédes József Általános Iskola​GES-Frakció​67
​9. ​Gönczi Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola​GÁZOLÓK62​
​10.​Diósgyőri Gimnázium​Gázkommandó50​
Letölthető dokumentumok :
Csatolmány Méret

© FGSZ Natural Gas Transmission Private Company Limited by Shares 2009–2016