Bejelentkezés

Csapatok bemutatása

Dátum:

​​​Ismerkedjetek meg a vetélkedőre jelentkezett csapatokkal! 

Ahol a csapatnév aktív link, ráklikkelve megtekinthetitek a csapat bemutatkozó anyagát. (Sajnos a nagyméretű filmeket nem tudtuk feltölteni, azokat nem tudjátok megnézni.)

Vecsési elődöntő résztvevői:

​Sorszám​​Te​lepülésIskola​Csapatnév​Csapattagok​
​1.
​MiskolcDiósgyőri Gimnázium​​GázkommandóDobiász Vendel​
Ludmány Levente
Orosz Csaba
​2.​MiskolcFöldes Ferenc Gimnázium​FöldGeSz​Bölkény Melinda
Nagy Eszter
Takács Gergely
​3.​Hajdúszoboszló​Gönczi Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola​GÁZOLÓKCsendes László
Gere Csaba
Kányási Bence​
​4.​MiskolcMiskolci Herman Ottó Gimnázium​​HfOgGsz​Farkas Márton Bálint
​Hegedűs Gréta Nikoletta
Oláh Benedek
​5.​Hajdúszoboszló​Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Nyomjuk a gázt!​Fedics Fanni
Nagy Gergely
Papp Viktória
​6.​Vecsés​Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola ​Szombat esti gázDominek Virág
Fekete Richárd Bendegúz
Kovács Dóra​
​7.​Vecsés​Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Általános Iskola Anton Grassalkovich Grundschule​ABBJ Gázlovagok
​Krasnyánszky Brúnó
Székessy Attila
Szuromi Boldizsár
​8.​Vecsés​Vecsési Halmi Telepi Általános Iskola​HalmiszikraJánosa Fanni​
Kállai Zsanett
Kordás Levente


Siófoki elődöntő résztvevői:

S​​​ors​z​ám​​TelepülésIskola​Csapatnév​Csap​attagok​
​1.
GellénházaDr. Papp Simon Általános Iskola ​GázengúzokBohnicsek Szabolcs
Gombos Zsófia
Vugrinecz Attila
​2.
Hajdúszoboszló

Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola
HEG - GASFerenczi Tibor
Molnár Dániel
Pál Tamás​
​3.​Kápolnásnyék​Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és AMI​LÁNGLÉNYEKBorostyán Boglárka
Béd Imre
Sebes Ádám​
​4.​KecskemétKatona József Gimnázium​​Nevető gázokIgnácz Réka
Mészáros Márton
Tóth Lili Anna​
​5.​Kecskemét​Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolája​TotálGázok​Fekete Bálint
Lenti Zsombor
Varga András
​6.​Kecskemét​Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium ​Indiana Dzsonsz - A végzet csapata ​Bori Barnabás
Ipacs Kornél
Kollár Anna
​7.​Kecskemét​Kecskeméti Református GimnáziumGázos ElmékDobák Dániel
Horváth Tekla
Szöllősi Adél
​8​.​SiófokSiófoki Beszédes József Általános Iskola​​GES-Frakció​​Eszes Dávid
Gruber András György
Soós Márton Ferenc
​9.​​Siófok​Siófoki Széchenyi István Általános Iskola ​SZes Team​Ács Krisztina
Borsos Dora
Lukács Hanna
10.​​Siófok​Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI​GÁZEMBEREK​Kresz Adél
Schmidt Gréta Anna
Szél Balázs​


Letölthető dokumentumok :
Csatolmány Méret

© FGSZ Natural Gas Transmission Private Company Limited by Shares 2009–2016